Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Portofoliu KrasHuL1K.

+2
Dani A.
KrasHuL1K
6 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Portofoliu KrasHuL1K. Empty Portofoliu KrasHuL1K. Dum Sept 05, 2010 7:57 am

KrasHuL1K

KrasHuL1K

1.Portofoliu KrasHuL1K. 2a83fcl
2.Portofoliu KrasHuL1K. Nv8mq1
3.Portofoliu KrasHuL1K. 2v9wzep
4.Portofoliu KrasHuL1K. Vsjeiv
5.Portofoliu KrasHuL1K. 161co0

6.Portofoliu KrasHuL1K. Acfk77

Am sa mai postez . Cand voi mai termina niste lucrari:D.

2Portofoliu KrasHuL1K. Empty Re: Portofoliu KrasHuL1K. Dum Sept 05, 2010 7:58 am

Dani A.

Dani A.

Imi place prima :) restu sunt cam slabe, oricum bravo, si bafta in continuare.

http://engamers.ro

3Portofoliu KrasHuL1K. Empty Re: Portofoliu KrasHuL1K. Dum Sept 05, 2010 8:03 am

aLyNuts

aLyNuts

si mie imi place lumina...

4Portofoliu KrasHuL1K. Empty Re: Portofoliu KrasHuL1K. Dum Sept 05, 2010 8:30 am

KrasHuL1K

KrasHuL1K

Pai sunt slabe fiind ca de 1 saptamana m-am reapucat :D

5Portofoliu KrasHuL1K. Empty Re: Portofoliu KrasHuL1K. Dum Sept 05, 2010 12:22 pm

mikk

mikk

La a doua schimba fontul textului si lasal intr-o singura culoare , iar la ultima fa putin mai mic elementul grafic si textul si schimba fundalul...

http://blogmikk.wordpress.com/

6Portofoliu KrasHuL1K. Empty Re: Portofoliu KrasHuL1K. Dum Sept 05, 2010 5:55 pm

sDw

sDw

Mise pare mie,sau prima imagine este formata dintr-un c4d,pus de mai multe ori,cand gasesc c4d,am sa-l postez.

7Portofoliu KrasHuL1K. Empty Re: Portofoliu KrasHuL1K. Dum Sept 05, 2010 8:16 pm

KrasHuL1K

KrasHuL1K

sDw a scris:Mise pare mie,sau prima imagine este formata dintr-un c4d,pus de mai multe ori,cand gasesc c4d,am sa-l postez.

Nu e nici un c4d e facut de la 0 , e facut dupa un tutorial daca vrei iti dau tutorialul :)

8Portofoliu KrasHuL1K. Empty Re: Portofoliu KrasHuL1K. Mier Noi 10, 2010 2:24 am

CronicaRasului

CronicaRasului

superb

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» KrasHuL1K
» Portofoliu (exposion)

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

GFXtreasure - We will give you all treasures for your imagination. eXpload.Ro - Next Generation In Gaming CLICK TO ENTER BLOG

 
  •  

Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente