Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Devil inside. Knock and you're in.

+6
expert
Dani A.
+gt.kataliNNNN
+gt.wEdETykE
Squirex
Slip
10 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Devil inside. Knock and you're in. Empty Devil inside. Knock and you're in. Sam Sept 18, 2010 4:51 am

Slip

Slip

Hai salut. Nu o sa respect eu modelu', pentru ca asta sunt(warn me for that). Am vazut cateva nume cunoscute pe aici, deci probabil unii ma cunosc. Pentru restul, ma numesc Cristian, dar prefer slip sau dude. In photoshop lucrez DOAR cu sig-uri, care deobicei NU sunt geniale. Ascult metal, rock, sunt un anarhist inrait, nu cred in d-zeu si societatea din ziua de azi mi se pare patetica. Anyway, sper sa ne intelegem bine, sau nu. Inchei cum am si inceput, cu un hai salut.

2Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Sam Sept 18, 2010 2:35 pm

Squirex

Squirex

Hai salut!:))

3Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Sam Sept 18, 2010 8:14 pm

+gt.wEdETykE

+gt.wEdETykE

[cenzurat]

http://gfxtreasure.com

4Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Sam Sept 18, 2010 8:17 pm

+gt.kataliNNNN

+gt.kataliNNNN

salut

5Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Sam Sept 18, 2010 8:32 pm

Dani A.

Dani A.

Buna

http://engamers.ro

6Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Dum Sept 19, 2010 4:47 pm

expert

expert

Hai salut. Nu o sa respect eu modelu', pentru ca asta sunt(warn me for that). Am vazut cateva nume cunoscute pe aici, deci probabil unii ma cunosc. Pentru restul, ma numesc Cristian, dar prefer slip sau dude. In photoshop lucrez DOAR cu sig-uri, care deobicei NU sunt geniale. Ascult metal, rock, sunt un anarhist inrait, nu cred in d-zeu si societatea din ziua de azi mi se pare patetica. Anyway, sper sa ne intelegem bine, sau nu. Inchei cum am si inceput, cu un hai salut.



wow.. de asta nu acsult eu rock :|... oriqm bun venit...(esti cu dracu?)

7Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Dum Sept 19, 2010 11:58 pm

Slip

Slip

um.. yeah, right. ce treaba are rock-ul cu necredinta intr-o entitate? daca credeam in dracu', trebuia sa fiu ironic sa cred in d-zeu. daca exista unul, exista si celalalt. pe langa asta, roaga-te la d-zeu, sigur o sa-ti dea tot ce vrei. close it dudes, ma aprind repede. mersi de welcome.

8Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Sam Oct 16, 2010 5:37 pm

+gt.skyned

+gt.skyned

Bine Ai Venit pe Comunitatea GFXTreasure !

9Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Joi Oct 28, 2010 8:34 pm

mikk

mikk

Bun Venit ! :)

http://blogmikk.wordpress.com/

10Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Joi Oct 28, 2010 11:24 pm

iBen

iBen

Bine ai venit

11Devil inside. Knock and you're in. Empty Re: Devil inside. Knock and you're in. Mier Noi 10, 2010 2:19 am

CronicaRasului

CronicaRasului

bUN VENIT!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

GFXtreasure - We will give you all treasures for your imagination. eXpload.Ro - Next Generation In Gaming CLICK TO ENTER BLOG

 
  •  

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente